czwartek, 26 sierpnia 2010

new new new new new new new

Tegoroczne wyprzedaże ominęły mnie szerokim łukiem, najpierw z powodu braku czasu, później z powodu innych wydatków, ale jakoś średnio żałuję.
W sumie dopiero w minionym tygodniu udało mi się przypadkiem zakupić kilka rzeczy. Niektóre wrzucam poniżej.
W najbliższym czasie mam zamiar zreorganizować swoją szafę, a dokładniej jej zawartość, bo w zasadzie większość ubrań mnie już kompletnie znudziła. Mam zamiar zostawić te najbardziej bazowe, które uzupełnię zakupami w najbliższych miesiącach, a całą resztę wrzucę na szafę.pl. Doszłam do takiego wniosku, bo mam całą masę dość fajnych ;) ubrań, których szkoda mi się pozbyć z jednej strony, ale z drugiej jakoś też nie bardzo chce mi się je nosić.
Mam nadzieję, że po takim zabiegu będę miała więcej pomysłów i chęci do tworzenia nowych zestawów, w związku z czym częstotliwość dodawania notek wrośnie.
Poczekamy, zobaczymy ... Bo jakąś tam wizję tego jak chciałabym się ubierać, już mam w głowie ..
:)


Bershka


Brshka, NY


Tally Weijl


Tally Weijl %%


NY %% 3.95 zl oO


Cubus %, NY %, Bershka %


Cubus

wtorek, 10 sierpnia 2010

Feeling the past moving in letting a new day beginSzpilki: Bershka, Sukienka: www.na-wieszaku.plW końcu po milionach kombinacji i przesyłaniu zdjęć z telefonu na telefon, udało mi się zgrać zdjęcia.. ufff ... I jak tu się dziwić, dlaczego moje posty pojawiają się tak często ...
Jak na złość znów skręciłam kostkę. W dokładnie tym samym miejscu i takich samych okolicznościach. Czy nade mną wisi jakieś fatum? A może zbyt dobrze mi w życiu :P?
Czwartek, wracam spokojnie do domu, płaskie wygodne buty, idealnie plaska powierzchnia na boisku i dwóch "meneli" rzucających jakieś głupie komentarze. Więc przyśpieszam kroku i bach .. po kostce .. i jeszcze ten komentarz "Co? Nóżka skreęcona?" ... TAK, KU*WA SKRĘCONA PO RAZ TRZECI W TYM ROKU. Apteka, altacet, opatrunek i po dwóch dniach żyję, tylko co to za życie .. Ostatnio weekend odpadł mi z powodu alergii, teraz z powodu nogi ... ani jednego kroku na obcasie 12 cm. Jak tak dalej pójdzie chyba będę musiała się poddać jakiemuś zabiegowi, bo to zaczyna już podchodzić pod jakieś kalectwo. 8 miesięcy, 3 skręcenia a czuje, że na tym rok się nie skończy.
Poza tym niecałe 2 tygodnie po powrocie, znudziło mnie kompletnie małomiasteczkowe życie. Te same twarze, te same miejsca, te same wyssane z palca problemy, i jakieś nudne spiski. I po co to? Pora przerzucić się na Wrocław i tam spędzić końcówkę wakacji.
Irytuje mnie coraz mocniej ta jakże letnia pogoda. Uwielbiam pływać, opalać się i umierać z gorąco. Chyba muszę ograniczyć wydatki do minimum i we wrześniu gdzieś polecieć. Zapewne wypadnie na Turcję, bo do Grecji nie będę miała znowu z kim ;((. A i tunezyjska opalenizna wcale nie jest taka świetna, jak mi się na początku wydawało. Intensywna tylko przez pierwszy tydzień.
Post typowo marudny, ale w końcu to dopiero początek tygodnia i moja irytacja i znudzenie sięgają zenitu. Plus za to, ze po 10 dniach brania antybiotyku zaczynam wyglądać jak człowiek. Chociaż twarz jest dużo jaśniejsza. (Nie prędko zdecyduję się na 7 dni smażenia się na patelni bez żadnych filtrów. Tak to jest jak się słucha czarnej mamby - "Coś to afrykańskie słońce chujowo opala, na brzezinkach lepiej łapie. Jutro leżymy od 7 rano do 18stej". Mambie zeszła skora z całego ciała, u mnie skończyło się "tylko" mega alergią.
Mam nadzieję, że z końcówką tygodnia humor się poprawi a kostka odżyje. Jak tylko będę mogła wskoczyć w szpilki "wyczaruję" jakąś weekendową kreację, bo mam ochotę zaszaleć w babskim gronie we Wroc.Bonusowo szczur (JULA).
Nie moja na szczęście. Słodka, żywa maskotka. 1.3 kg. Idealnie mieści się w torebce i grzecznie w niej siedzi podczas zakupów. Niestety nigdy nie wymieniłabym mojego Beagle na takie śmieszne stworzonko.
OSTATNIO PRZYPOMNIAŁAM SOBIE O TYCH KAWAŁKACH: